Firma Sprzątająca Clean&Fresh

Sprzątanie - mycie okien i witryn sklepowych

Sprzątanie domów i mieszkań

​Firma sprzątająca Clean&Fresh podejmie się sprzątania mieszkań oraz domów.

   Przestrzeń prywatna jaką jest nasze mieszkanie i dom jest delikatną sferą, jako profesjonaliści z doświadczeniem doskonale rozumiemy, że oprócz perfekcyjnego sprzątania ważne jest też, aby osoby wykonujące tę czynność dostosowały się do rytmu dnia domowników i nie zaburzały panującej w domu harmonii czy ciszy. 
   Sprzątanie podstawowe mieszkań i domów obejmuje: dokładne wycieranie kurzu na meblach i półkach, odkurzanie sof, kanap, foteli, dywanów oraz odkurzanie i mycie podłóg. Zawsze dbamy o detale takie jak usuwanie kurzu i brudu z włączników światła, kontaktów, kątów i listew przypodłogowych. Czyścimy drzwi i framugi. Zwracamy dużą uwagę, aby nie pozostawiać smug na czyszczonych powierzchniach szklanych i lustrzanych.
   Podczas sprzątania łazienki oprócz mycia urządzeń sanitarnych, armatury łazienkowej i podłóg, dokładnie czyścimy ściany pokryte płytkami oraz szafki łazienkowe. Nasze środki czyszczące pozostawiają na sprzątanych powierzchniach specjalną powłokę ochroną, która sprawia, że pomimo pary wodnej i kurzu, zabrudzenia pojawiają się w mniejszym stopniu niż przy zwykłych środkach.
   Sprzątanie podstawowe kuchni obejmuje: mycie blatów, frontów szafek, sprzętów AGD (zlewu, płyty grzewczej, piekarnika, drzwi lodówki, mikrofalówki, czajnika) oraz podłogi. Dbamy również o czystość miejsca wokół śmietnika, wyrzucenie śmieci po sprzątaniu i uzupełnienie worków we wszystkich pojemnikach w domu.
   Dokładnie sprzątamy wszelkiego rodzaju pomieszczenia gospodarcze, garaże i balkony. Możemy również podjąć się sprzątania w zakresie rozszerzonym. Dokładny zakres prac możemy ustalić podczas rozmowy, a później wszystkie czynności wykonywać według przygotowanej listy.
    Dodatkowo możemy podjąć się prasowania, zawożenia prania do pralni czy też gotowania. Możemy umyć okna myjką Karchera, wyczyścić odkurzaczem piorącym dywany czy też kanapy. Zajmiemy się również Państwa ogrodem. 

Używamy atestowanych i bezpiecznych środków czystości. ​ Na Państwa życzenie możemy używać ekologicznych środków czystości, które są bezpieczne dla alergików. 

Wystawiamy fakturę VAT. 

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, smsowego oraz poprzez wiadomość.

Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu: 736 239 222 

oraz: biuro@clean-fresh.pl


Firma Sprzątająca Clean&Fresh Wojciech Rochowiak, NIP: 7822680438, REGON: 366495601​ Działamy na terenie Wielkopolski.