Firma Sprzątająca Clean&Fresh

Sprzątanie - mycie okien i witryn sklepowych

Sprzątanie biur

Z chęcią podejmiemy się sprzątania Państwa biura.

   Proponujemy do wyboru 2 zakresy sprzątania: podstawowy i rozszerzony.

  Podstawowy zakres sprzątania biura to: usuwanie kurzu z otwartych półek i mebli, odkurzanie wykładzin dywanowych i mycie podłóg. Opróżnianie koszy na śmieci oraz uzupełnianie worków. Dbamy o czystość kuchni i aneksów kuchennych w biurach ze szczególnym uwzględnieniem naczyń, ekspresów do kawy i dystrybutorów wody. W łazienkach i WC poza sprzątaniem podstawowym obejmującym mycie urządzeń sanitarnych, luster i podłóg, uzupełniamy zapasy papieru toaletowego, mydła oraz ręczników papierowych. Dokładny zakres pracy ustalamy na spotkaniu z Państwem.

 Możemy zaproponować również rozszerzony zakres, gdzie kompleksowo zajmujemy się całą Państwa firmą. Możemy podjąć się również innych czynności, takich jak dostawa środków czystości, sprzątania klatki schodowej czy terenu zewnętrznego przed Państwa firmą - zakres obowiązków jest oczywiście do ustalenia podczas sporządzania wyceny. 

Gwarantujemy atrakcyjną ofertę cenową zarówno na początek współpracy jak i atrakcyjny system rabatowy dla naszych stałych Klientów. Używamy atestowanych i bezpiecznych środków czystości. 

Wystawiamy faktury vat.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub smsowego.

Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu: 736 239 222 

oraz: biuro@clean-fresh.pl


Firma Sprzątająca Clean&Fresh Wojciech Rochowiak, NIP: 7822680438, REGON: 366495601​ Działamy na terenie Wielkopolski.